Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Õnnelik pereelu algab sinust

See kõik on sinu käeulatuses, kui teed läbi programmi Lapsevanem 2.0!

Õnnelik pereelu algab sinust

See kõik on sinu käeulatuses Lapsevanem 2.0 programmiga!

Võti on rahumeelne vanemlus

Rahumeelne vanemlus on kasvatusfilosoofia, mis seab esikohale lapsevanema, paarisuhte ja suhte lapsega ning seejärel keskendub lapse eakohase käitumise lahti mõtestamisele. Õpid oma last mõistma ning tema käitumisele sobivalt reageerima.

Parem
koostöö

Käsud ja keelud ei tööta, sest nii jääb suhtlus ühepoolseks. Kui oskad enda ja lapse suhte üles ehitada õigetele alustele, paraneb ka teievaheline koostöö.

Vähem
võimuvõitlust

Pidev vaidlemine ja vägikaika vedamine on emotsionaalselt väsitav nii sulle kui lapsele. Asendame selle hoopis vastastikuse austusega.

Suurem
usaldus

Laps otsib alateadlikult „Põhjanaela“, kelle järgi orienteeruda. Õpi, kuidas lapse usaldus välja teenida ja ta julgeb murega alati sinu poole pöörduda.

Mis on Lapsevanem 2.0?

See on mentorlusprogramm, mis toob sinu pereellu positiivse muutuse. 10 kuuga töötame läbi olulised teemad ja rakendame need ka praktikasse.

Tutvud rahumeelse vanemluse teooriaga, kus alustame „vundamendist“: sina ise, paarisuhe, suhe lapsega ja ühtsed pere väärtushinnangud. Alles seejärel keskendume lapse käitumise põhjustele ja selle mõtestamisele. Ühtlasi saad teadmised, kuidas käituda konfliktisituatsioonides enesevalitsust kaotamata ning olukord uuesti kontrolli alla saada.

Boonus-moodulites saavad sõna mitmed oma ala profid – pereterapeudid ja psühholoogid. Neist ettekannetest on nii mõndagi kõrva taha panna.

Kursusel osalejad liidetakse privaatse Facebooki grupiga, kus saab vanemluse teemadel omavahel diskuteerida ning programmi mentorilt jooksvalt nõu küsida. Usu, see teekond on palju lihtsam, kui sa ei pea seda üksi läbi tegema.

Oleme programmi vältel tihedalt kontaktis, sest just nii saad õpitut ka praktikasse rakendada ja küsida tuge üles kerkinud väljakutsete teemal.

Neil on kursus juba läbitud

Kursuse Lapsevanem 2.0 on läbinud juba neli lendu. Loe ja vaata lähemalt, kuidas programm osalejaid aitas.

Play Video
Simo (2 lapse isa)
Play Video
Merit ja Jürgen (2 lapse vanemad)
(3 tütre isa ja raamatu "MEES 4. KÕIK ON VÕIMALIK" autor)​

Meie pere jaoks oli Taneli antud kursuse juures üks tähtsamaid avastusi see, et meie oma elukaaslasega mängime rahumeelses vanemluses võtmerolli. Me küll alateadvuses teadsime seda, et nii peaks olema, aga puudusid oskused ja teadmised.  Kolme väikese põnniga mässates unustasime tihti ära iseenda ja oma kaaslase. Meie suhe lastega sai hoopis teise väärtuse, kui avastasime, et kui ise oled puhanud, siis järsku ei ajagi lapsed enam närvi 🙂

Tänud, Tanel, et andsid tööriistad ja harjutused, kuidas leida need asjad ja tegevused, mis meie energia-anumaid kiirelt taas täidavad. Ma sain sellest kursusest palju kulda veel juurde! Oskan jälgida laste tujusid ja mõista, mis neid reaktsioone tegelikult põhjustavad. Olla hoolivam elukaaslane ja parem isa. Soovitan kindlasti see kursus läbida ja omandada elukestvad tehnikad ja oskused luues rahumeelse keskkonna peredünaamikas.

(2 lapse ema)

Liitusin Lapsevanem 2.0 programmiga enda jaoks üsna hullumeelsel ajal, kui olin kahe väikse lapsega kodune – üks beebi ja teine värske kolmene.

Kahtlesin algul väga, kas mul on aega ja energiat see teekond ette võtta, aga teemad kõnetasid mind väga ja mõistsin, et kui ma ei tee seda praegu, siis ei tee ma seda mitte kunagi. Pealegi, olin juba niigi sellel teekonnal, valida oli vaid, kuidas minna edasi. Mina otsustasin, et mõistlikum ja mõnusam on seda teha koos mentoriga, kelle väärtushinnangud klapivad meie pere omadega, ja “kaaskannatajatega”, kellel on sarnased mured ja rõõmud.

Tagantjärele võin öelda, et see oli ainuõige otsus – programm aitas hoida fookust, sain mulle keerulisel ajal palju tuge, asjakohast nõu ja ka toredaid uusi tutvusi. Loodan väga, et olen oma lastele see positiivne ja rahumeelne vanem, keda nad väärivad – pingutan selle nimel jätkuvalt iga päev.

(3 lapse isa)

Vanemaks olemine on keeruline ja vastutusrikas ülesanne. Sageli tekib küsimus, miks see nii raske peab olema, kas kuidagi paremini ei saa?!

Eelnevalt olin omandanud omajagu teadmisi ja oskusi lastekasvatuse teemadel, aga puudus süsteemsus – ma ei teadnud milline lapsevanem ma soovin olla, teadsin vaid, milline ma ei taha olla. Lapsevanem 2.0 programmis pole “õigeid” ja “valesid” meetodeid, on  hoopis lihtsad ja praktilised ülesanded, teiste vanemate kogemused, elukogenud inimeste lähenemised.

See programm andis mulle raamistiku, millele oma vanemlus ülesse ehitada, 4 tugisammast millele toetuda: 1) suhe iseendaga, 2) paarisuhe, 3) suhe lastega ja 4) minu perekonna väärtused. Kui need asjad oled enda jaoks läbi mõelnud, siis annab see tohutult enesekindlust vanemana. Teadmine, kuhu sa lähed on olulisem, kui kuidas sa lähed. Meie peres on “kvaliteetaeg” saanud täiesti uue tähenduse ja seda ootan nii mina, minu partner kui ka minu lapsed. Ma olen rohkem hakanud väärtustama perekonnaliikmete omavahelisi suhteid. Ma tahan oma lastele olla parem vanem, kui seda olid minu vanemad mulle. Ma tänan Lapsevanem 2.0 programmi selle võimaluse eest!

(3 lapse vanemad)

Liitusime programmiga, et lastekasvatuse teemadesse koos sügavuti minna. Soovisime osata oma lapsi ka keerulisematel hetkedel mõista ning toetada. Saime oluliselt rohkem, kui olime osanud oodata. Sellest kujunes meie iganädalane südamest-südamesse vestlus.

Teemad olid olulised ja sisukad. Juba esimene moodul raputas meid ja mõistsime, kui tähtis on iseenda ja oma paarisuhte eest hoolitsemine, et see on kõige alus – vundament kõigele järgnevale!

Saime kuhjaga nippe, kuidas oma pere elu mõnusamaks muuta, hakkasime üksteist ja oma lapsi paremini mõistma (sh läbi lapse aju arengu) ning plahvatusohtlikumaid olukordi tulemuslikumalt lahendama.

Programmist on möödas pool aastat, kuid selle mõju tunneme tänaseni, muu hulgas veetsime just iga lapsega üks-ühele kvaliteetaega selle sügavamas tähenduses ja laste nägudest on näha, kui hindamatu väärtusega see neile on!

Programmi läbimine muutis meie pere lähedasemaks, meid vanemana enesekindlamaks ja ühte-hoidvamaks. Väga hea investeering oma pere ühtekuuluvusse ja suhetesse!

Liitu programmiga

Tugigrupp 10 kuuks!

49
10x makset
Tasu osadena. Summa läheb
iga kuu ise kaardilt maha.

399

Ühekordne makse
(See on €39.90/kuus)
Tasu kogu programmi eest korraga ja säästa.
1399
VIP pakett
+ igakuine 45-60 minutiline coaching-kõne Taneliga.

*Keskmine lapse huviring maksab sama palju või rohkemgi veel (lapse kohta)!
Lapsevanem 2.0 on investeering, mis teenib sind ja su perekonda nii täna kui ka aastate pärast.

Mina olen
Tanel Jäppinen
– sinu mentor

Mul on hea meel, et ka sina soovid oma lapsega paremat sidet saavutada. Olen sellele teemale pühendanud mitmeid aastaid oma elust, mille tulemusena sündiski see kursus, kuhu sind osalema kutsun.

Rahumeelse vanemluse vastu hakkasin huvi tundma siis, kui sain ise isaks. Tundsin end ebakindlalt, sest kahjuks puudusid mul eeskujud, keda isana kopeerida. Lugesin ja kuulasin palju heliraamatuid, osalesin koolitustel ning läbisin lõpuks 2017. aastal USAs asuva Jai Institute of Parenting rahumeelse vanemluse mentori õpingud.

Minu taustast:

Miks see lähenemine töötab?

Pärast mentorluse õpinguid mõistsin, et ainult teooriast jääb väheks. Nii sai minust teadlik praktik, kes on kõik teadmised ja oskused ka oma peres ellu rakendanud. Selle võimaluse eest saan tänada oma kallist abikaasat ning meie kahte toredat last.

Oma kursusel ei suru ma sulle peale kivisse raiutud „õigeid“ lahendusi. Pingutan pigem selle nimel, et oskaksid edaspidi teha teadlikke valikuid, mis tugineks just sinu pere väärtustele.

Minu üks suuri eesmärke on tõsta Eesti isade kaasatust oma laste kasvatamisel, nii et ka see teema saab kursusel tähelepanu.

100% raha tagasi garantii

Lapsevanem 2.0 töötab!

Olen selles nii kindel, et annan sulle lubaduse: kui teed kogu programmi läbi, kuid oma pereelus ühtegi positiivset muutust ei näe, kannan sulle osalustasu 100% ulatuses tagasi. Selle eelduseks on, et sa teed programmi läbi.

Lapsevanem 2.0 programmi on läbi teinud enam kui 600 peret, kellest on raha tagasi küsinud vaid kaks – see tähendab, et enam kui 99% osalejatest on jäänud kursusega rahule!

Tee sisuga lähemalt tutvust

Kursuse teoreetiline osa sisaldab video-, audio- ning pdf-faile. Igal kuul keskendume ühele moodulile. Küsimuste-vastuste ja arutelude jaoks on meil videokõned.

Kui sul on küsimusi, saada mulle sõnum kasutades seda "mullikest" siin kõrval" 🙂 Vastan esimesel võimalusel!

Ekspertide kommentaarid

Roman Timofejev

Tunnetekeskne paariterapeut ja koolitaja


Taneli pühendumine vanemluse teemale isana ja mehena on imetlusväärne. Ta esindab kaasaegse “no nonsense” lähenemist vanemlusele ja kehastab ise 21. sajandi isa mudelit. Mulle meeldib tema valmisolek istuda teiste vanemate kogemuses, jäädes ise avatuks ja haavatavaks. Usun, et vanemad saavad Taneli programmist palju abi.

Katrin Tint

Katrin Tint

Psühholoog, paari- ja pereterapeut, õppejõud ja koolitaja

Kogu programmi ülesehitus on väga loogiline. Eraldi tahaksin välja tuua teema, millele me ei olnud kunagi teadlikult mõelnud – pere väärtushinnangud ja visioon. Selle teema läbi arutamine ja analüüsimine ühendas meie pere tervikuks, sest saime aru, et isegi kui päeva jooksul on kiire ja erimeelsusi tuleb ikka ette, oleme kõik ühes paadis – meil on ühised väärtused ja me liigume ühes suunas – see teadmine aitab näha ressursse, mitte puudusi, kokku hoida, mitte lahku kasvada.
Soovitan kõigile, kes soovivad liikuda teadlikumate suhete poole!

Matti Orav

Endine koolijuht, Holistiline terapeut ning Teadveloleku praktikate õpetaja ja praktik​

Mulle meeldib Taneli pere ja nende ellusuhtumine.  Ma näen, kuidas ta teeb oma asja kogu südamest. Talle on väga oluline, et meie kallis Eestis oleks lapsevanematel olemas tugi ja võimalus abi küsida, omavahel seda jagada ja olla üksteisel olemas. Tanelis põleb tuli kirgliku leegiga ja talle meeldib seda teha. Loodan, et Taneli ettevõtmist saadab edu ja tõesti toimub oluline mõtteviisi muutus meis kõigis, kuidas me oma kõige väiksematega paremini, rahumeelsemalt ja positiivsemalt hakkama saaksime.

Liitu programmiga

Tugigrupp 10 kuuks!

49
10x makset
Tasu osadena. Summa läheb
iga kuu ise kaardilt maha.

399

Ühekordne makse
(See on €39.90/kuus)
Tasu kogu programmi eest korraga ja säästa.
1399
VIP pakett
+ igakuine 45-60 minutiline coaching-kõne Taneliga.

*Keskmine lapse huviring maksab sama palju või rohkemgi veel (lapse kohta)!
Lapsevanem 2.0 on investeering, mis teenib sind ja su perekonda nii täna kui ka aastate pärast.

Korduma kippuvad küsimused

Kõige rohkem on sellest programmist kasu lapsevanematel, kes pole oma praeguse olukorra või kogemusega päris rahul ning on avatud meelega ja valmis oma käitumist muutma. Just see viimane osa on olulise tähtsusega –  õpitu on vaja praktikasse panna. Kui jätkad vanaviisi käitumist, aga ootad teistsuguseid tulemusi, on see ootus ebarealistlik.

Kui sa tunned, et sul on kõik paigas ja kasvuruumi pole, siis see programm pole sulle.

See, milliseid tulemusi keegi programmiga saavutab, sõltub sellest, kui palju ta ise sellesse panustab. Oleneb, kas käid igakuised moodulid mõttega läbi või kuulad muude tegevuste taustaks, kui paljudest tugigrupi kõnedest osa võtad, kas sa järgid töölehe tegevusi-soovitusi ja püüad õpitut praktikasse rakendada.

Sarnase struktuuriga kursus on aidanud juba 600+ lapsevanemat. Mõned näevad tulemusi juba esimeste nädalatega, teistel läheb natuke rohkem aega.

Küsi endalt:

  • Kas ma olen avatud meelega?
  • Kas ma olen valmis end muutma (õppima ja tegutsema)?
  • Kas ma olen sellele muutusele pühendunud? (Pühendumus on oluline, kuna tulemuste saavutamine nõuab järjepidevust)


Kui vastasid kõigile küsimustele jaatavalt, on tõenäoline, et kursusest on sulle abi.

Lapsevanem 2.0 programm erineb teistest vanemlus- ja suhtlemiskoolitustest oma teemade ja struktuuri poolest. Kui enamus koolitused keskenduvad vanemlike oskuste õpetamisele, siis Lapsevanem 2.0 programmi eripära on just selles, et me alustame lapsevanemast endast ja peresuhetest – vundamendist. Igasugune muutus algab meist endist!

Teine suur erinevus on see, et valdav osa tööst käib virtuaalselt, mis teeb selle sisu tarbimise tänapäevase kiire elutempo juures väga lihtsaks. Materjalid on saadaval nii video- kui audio-formaadis ning sageli ka PDF failina. 

Selleks, et mõlemad lapsevanemad saaksid programmist osa võtta, ei pea lapsehoidjat otsima. Programmi mooduleid ja videokõnesid saab kuulata kasvõi tööle või koju sõites või koeraga väljas jalutades. Ehk siis lühidalt – mugavus.

Pakume ühe liitumise raames kuni kaht ligipääsu, mis on mõeldud ühe pere liikmetele – sulle ja sinu partnerile, et teil oleks lihtsam moodulite läbimisel kätt pulsil hoida.

See pakkumine ei laiene aga sõpradele-sõbrannadele, vendadele-õdedele, onudele-tädidele või naabrile. Reegli rikkumise ilmnemisel jätame endale õiguse programmi liikmelisus katkestada.

Lühidalt – sest see on kõige efektiivsem ja toimib automaatselt. Paljude erinevate makseviiside haldamine nõuab palju ressursse, mida meie pereäril hetkel pole. Selle asemel keskendume oma päristööle, milleks on liikmetele kasuliku ja praktilise programmi pakkumine.

Kui see pole absoluutselt võimalik, siis kirjuta [email protected] ning saadame sulle panga arveldusinfo. Liitumiseks peab kindlasti üles seadma püsikorralduslepingu ja selleks ka kinnituse vastu saatma.

Suur aitäh, et mõistad!

Antud programm ei ole üks-ühele nõustamise ega ka grupinõustamise teenus. Selle programmi eesmärk on teha rahumeelse vanemluse info ja tugigrupp taskukohaseks võimalikult suurele osale Eesti lapsevanematest. 

Tanel on aktiivselt olemas programmi Facebooki grupis ja kõik sinu küsimused saavad vastuse ka küsimuste-vastuste videotes.

Programmiga saad liituda kahel viisil – tasudes korraga 399 € või 10 x 49 €.  

Kui programm ei vasta ootustele, siis igakuise maksega liitunutel on õigus igal hetkel programm katkestada. Mõned üksikud pered on seda varasematel aastatel ka kasutanud, kuna vahel tuleb “elu ette”.

Katkestamisel kaotab klient ligipääsu programmi materjalidele järgmise maksekuupäeva möödumisel.

Kui oled täissumma korraga ära tasunud, siis see tagastamisele enam ei kuulu. Ka osaliselt mitte.

Sulle kehtib 100% raha tagasi garantii. Kui sa oled programmi täies mahus kaasa teinud, kuid oma peres positiivseid muutusi ei näe, on sul õigus programmi maksumus tagasi küsida. Programmi läbimist kontrollime täidetud töölehtede kontrolliga. Sellest soovist tuleb teada anda e-posti aadressil: [email protected] 

Kõigile, kes on programmi lõpuni teinud või kelle kõik (osa)maksed on õnnestunud, jääb kogu programmi materjal ligipääsetavaks ka pärast kursuse lõppemist. Saad alati materjalide juurde tagasi tulla, kui midagi on meelest läinud või kui mingi teema jäi vahele.

Kui mingil põhjusel peaksime tulevikus programmi keskkonna kinni panema, siis enne seda saadame kõikidele osalejatele lingi, kust nad saavad materjalid ühe koondfailina enda arvutisse laadida.

Liitu programmiga

Tugigrupp 10 kuuks!

49
10x makset
Tasu osadena. Summa läheb
iga kuu ise kaardilt maha.

399

Ühekordne makse
(See on €39.90/kuus)
Tasu kogu programmi eest korraga ja säästa.
1399
VIP pakett
+ igakuine 45-60 minutiline coaching-kõne Taneliga.

*Keskmine lapse huviring maksab sama palju või rohkemgi veel (lapse kohta)!
Lapsevanem 2.0 on investeering, mis teenib sind ja su perekonda nii täna kui ka aastate pärast.

Tanel Jäppinen

Kõik õigused kaitstud © Tanel Jäppinen