Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Pole aega raamatuid lugeda ega õppida?

Pole probleemi. Ma loen need sinu eest läbi!

Miks liituda

Rahumeelse vanemluse raamatuklubiga?

Säästa aega

Ühe raamatu lugemisele kulub keskmiselt 8-12 tundi. Raamatuklubi kokkuvõtte lugemine või kuulamine võtab keskmiselt vaid 20-30 minutit.

Õpi uusi teadmisi

Lisaks vanemlus-teemalistele raamatutele käsitleme aeg-ajalt ka suhte ja eneseabi teemasid, mis arendavad sind inimese ja partnerina.

Toetav kogukond / Facebook grupp

Pole midagi paremat, kui mõttekaaslased, kes teavad neid väljakutseid ning kes on oma lohutavate sõnadega toeks, kui sul on raske..

Enda valitud tempo

Tööta uut materjali läbi koos ülejäänud grupiga või tee seda enda tempos. Keskendu nendele teemadele ja raamatutele, mis just sind kõnetavat.

Taneli isiklik pöördumine

Ma oled ma südamest tänulik minu elu muutnud raamatutele ja õpetustele, mida ma olen aastate jooksul lugenud ja kuulanud ning nendele mentoritele minu elus, kes on aidanud mul enda sisemisi protsesse paremini mõista. Ilma nendeta poleks ma täna sama mees ei isana ega ka vanemlusmentorina.

Seda tahan ma ka sinule ja sinu perele pakkuda:

Olles ise erinevatel perioodidel lapsevanemana aasta töölt vabaks võtnud, siis jälle täiskohaga töötanud ning viimasel ajal iseendale tööandja olnud, tean ma, kui keeruline on lapsevanemana leida aega, et ennast harida ning järjepidevalt uusi lähenemisi endale ja oma lapsele sisse harjutada.

Just seepärast otsustasimegi luua Raamatuklubi programmi, mis aitaks lapsevanemal säästa aega ning samas looks toetava kogukonna, kes toetaks üksteist nende uute lähenemiste praktikasse rakendamisel.

Mida kujutab endast

Rahumeelse vanemluse raamatuklubi?

Raamatuklubi “osad”:

Privaatne podcast

Kuula kokkuvõtteid telefonist privaatse podcastina, millal tahad

PDF

Laadi alla, prindi välja või loe arvutist/telefonist, millal tahad

Küsimuste-vastuste
videokõned

Saa tuge käesolevate väljakutsetega

Toetav Kogukond
(Facebook Grupp)

Kellega teekonda jagada ja kellele raskematel hetkedel toetuda

Kohene ligipääs

kõikidele varasematele raamatukokkuvõtetele

PDF ja MP3 Formaadis

Järgmised

raamatud ja kokkuvõtted

"Päästikud: Kuidas luua kestvaid käitumismudeleid ja saada selleks, kes me tahame olla"Marshall Goldsmith, Mark Reiter
"Lapseea olulisus: mida eelkooliealised täiskasvanutelt tegelikult vajavad"Erika Christakis
"Mehe vajadused, naise vajadused: kestva abielu loomine"Willard F. Harley jr.

Boonus!

Veebiürituse "Teekond rahumeelse vanemluseni" salvestused

Panusta oma aega ja energiat oma peresuhetesse ja hobidesse ning jäta raamatute lugemine minu hooleks.

Viimane võimalus liituda €10/€99 tasuga

12
10
Kuus
Automaatne igakuine kaardimakse. Katkesta liikmesus, millal tahad!
120

99

Aastas
Tasu korraga aastatasu ja saad 2 kuud tasuta

See on vähem, kui 1 kohvi nädalas!

Või vähem, kui ükskõik millise lapse huviringi aastatasu!

P.S. Kui sul on küsimusi, kirjuta mulle Facebooki (@VanemlusMentor)! Vastan esimesel võimalusel!

Kuidas

Raamatuklubi töötab?

1.

Loo konto

Liitumisel saad kasutajanime ja parooli, millega logida keskkonda, kust leiad kõik raamatute kokkuvõtted.

2.

Liitu grupiga

Lisaks saad automaatses e-kirjas ka kutse liituda Raamatuklubi Facebooki kogukonnaga.

3.

Naudi uut sisu

Iga kuu 10. päeval avaldame uue raamatu kokkuvõtte ning teavitame sind sellest nii meie Facebooki grupis kui ka e-kirja teel.

Saame tuttavaks!

Mina olen Tanel Jäppinen

Olen abikaasa, isa ja rahumeelse vanemluse mentor. Mina juhin ka Raamatuklubi.
Rahumeelse vanemluse vastu hakkasin huvi tundma siis, kui sain ise isaks. Tundsin end ebakindlalt, sest kahjuks puudusid mul eeskujud, keda isana kopeerida. Lugesin ja kuulasin palju raamatuid, osalesin kursustel ning läbisin lõpuks USAs asuva Jai Institute of Parenting rahumeelse vanemluse mentori õpingud.

Kogesin omal nahal, et ainult teooriast ei piisa. Nii sai minust hoopis teadlik praktik, kes on valmis oma teadmisi ja kogemusi jagama kõigi lapsevanematega, kes soovivad, et neil oleks oma lapsega parem side.​

Kogesin omal nahal, et ainult teooriast ei piisa. Nii sai minust hoopis teadlik praktik, kes on valmis oma teadmisi ja kogemusi jagama kõigi lapsevanematega, kes soovivad, et neil oleks oma lapsega parem side.

Korduma kippuvad küsimused

Raamatuklubi on mõeldud kõigile lapsevanematele, kes tahavad end vanemluse teemadel harida. Nii juhul, kui soovid silmaringi laiendada, kui ka juhul, kui sa tunned, et probleemid lapsega kipuvad üle pea kasvama.

Aga mitte ainult. Lisaks sellele, et oled lapsevanem, oled sa ka ise isiksus ning võib-olla ka abikaasa või elukaaslane. See tähendab, et sul tuleb ka enda nö tass täis hoida. Raamatuklubi abil arened nii lapsevanema kui ka inimesena.

Liikmena on sul ligipääs raamatu kokkuvõtetele varem salvestatud podcast’ide ja pdf failide kujul. Võid neid kuulata-lugeda just endale sobival ajal ja nii mitu korda kui soovid.

Lisaks on sul võimalus igakuiselt osaleda videokohtumistel, kus arutame tekkinud küsimusi. Kui sul on endal küsimusi, saad need e-kirjaga teele saata ka enne videokohtumist.

Liidame sind ka ainult liikmetele mõeldud Raamatuklubi Facebooki grupiga. Seal on mugav teiste liikmetega suhelda ja nõu küsida kohe, kui sa seda vajad. Koos moodustame mõnusa kogukonna ja turvalise õhkkonna, et koos kasvada. Kes enam liige pole, arvatakse grupist välja.

Kindlasti mitte, aga teen kõik endast oleneva, et iga kokkuvõte annaks edasi raamatu põhilised ideed ja teesid. Kui midagi jääb arusaamatuks, siis saame nendel teemadel arutleda näiteks liikmetele mõeldud Facebooki grupis.

Samas on kokkuvõtete lugemine suurepärane võimalus saada ülevaade paljudest vanemlusega seotud raamatutest ning leida just need, mis kõnetavad sind ja klapivad sinu pere väärtushinnangutega kõige enam. Huvi korral saad sobivad raamatud soetada ka täisversioonis ning ise need otsast lõpuni läbi lugeda.

Rahumeelse vanemluse Raamatuklubiga saad liituda kahel viisil, kummalgi juhul ei ole sa seotud lepinguga, mis kohustaks sind liikmeks jääma.

Esimene variant on liituda automaatse igakuise maksega. Võid oma liikmestaatuse igal hetkel katkestada. Seda saad teha liikmetele mõeldud keskkonnas enda konto sätetes või kirjutades meile vastav e-kiri.

Teine variant on osta aastane liitumine, millega säästad kahe kuu kuutasu. Pane tähele, et
aastane liikmetasu on tagastamatu ning liikmelisuse enneaegsel lõpetamisel seda ei
tasaarveldata.

Kui sa veel ei tea, kas soovid liikmeks jääda, liitu esmalt üheks kuuks. Kui oled juba praegu
veendunud, et see programm pakub sulle väärtust, on kasulikum valida aastane liikmelisus.

Lühidalt – sest see on kõige efektiivsem ja toimib automaatselt. Paljude erinevate makseviiside
haldamine nõuab palju ressursse, mida meie pereäril hetkel pole. Selle asemel keskendume oma
päristööle, milleks on liikmetele kasuliku ja praktilise programmi pakkumine.
Suur aitäh, et mõistad!

Teen kõik, mis minu võimuses, et programmiga rahule jääksid ja see sind ka päriselt aitaks. Kui tõesti juhtub, et Raamatuklubi sulle ei meeldi, saad liikmelisuse igal ajahetkel katkestada. Pane lihtsalt tähele, et aastast liikmemaksu ei tagastata ega tasaarveldata isegi juhul, kui lahkud klubist enneaegselt.

Soovin liikmetele suunata oma täieliku tähelepanu. Olen Raamatuklubi vedanud juba mitu aastat ja õppinud, et parimat suudan pakkuda ainult korraga ühele asjale keskendudes. Seepärast käibki Raamatuklubiga liitumine „lainetena“.

Kõige lihtsam on liituda meie uudiskirjaga. Kohe kui uus klubi alustamas on, saadame sulle vastava info e-postile.